ŞİMŞEK:ALLAH ASKERLERİMİZİ KORUSUN - Üstün Haber Gazetesi

ŞİMŞEK:ALLAH ASKERLERİMİZİ KORUSUN

Türkiye´nin Akdeniz ve Ege Denizinde Yunanistan’ın şımarık çocuk edası ile savaş çığlıklarının Türk Milletinin nefreti ile karşılandı.
Son günlerdeki olaylar ve tahrikler nedeniyle Gazetemiz’e açıklama yapan Mes-koop Başkanı,Şoförler Cemiyeti 2.Başkanı Halit Şimşek “Allah, Türk Silahlı Kuvvelerimizi düşmanın şerrinden korusun ve kahraman askerlerimize muvaffakiyetler nasip eylesin” dedi.
Şimşek, Türkiye´nin Akdeniz ve Ege Denizinde Yunanistan’ın şımarık çocuk edası ile savaş çığlıklarının Türk Milletinin nefreti ile karşılandı.
Mesajında, ülkemizin adalet ve iyilik temelleri üzerine kurulduğunu belirten Halit Şimşek, “Bundan dolayıdır ki tarihten aldığı mirasla; gizli odakların, karanlık ellerin maşası terör örgütleri ve Bizi Tanımayan Ülkeler emellerine ulaşmasına izin vermeyecektir. Bölgemizin barış içinde yaşaması, huzurun tesisi adına başlatılan Türkiy’nin Barış Mesajının tek nedeni, mazlumların korunması bakımından da oldukça önemlidir. Allah, Türk Silahlı Kuvvelerimizi düşmanın şerrinden korusun ve kahraman askerlerimize muvaffakiyetler nasip eylesin” dedi.