Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /ssd2/ustunhaber/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1653
MTSO YÖNETİM KURULU ÜYESİ,NEDİM OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEDİM İKANÇ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI - Üstün Haber Gazetesi

MTSO YÖNETİM KURULU ÜYESİ,NEDİM OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEDİM İKANÇ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

İkancın açıklaması şöyle:Değerli Öğretmenlerimiz;Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e “Millet Mektepleri Başöğretmenlik” unvanının verilmesi dolayısı ile 24 Kasım’ı öğretmenler günü olarak kutlamaktayız.

İlk emri “Oku” olan bir medeniyetin mensubu olarak bizim için, öğrenmenin ve dolayısıyla irfan ordusunun neferleri öğretmenlerin ayrı bir yeri, ayrı bir önemi bulunmaktadır.

Öğretmenlik; sevgi, şefkat ve fedakârlık isteyen kutsal bir meslektir. Ülkemizin dört bir yanında büyük özveri ve fedakârlıkla çalışan öğretmenlerimiz her türlü takdir ve övgüyü fazlasıyla hak etmektedirler. Bu açıdan öğretmenlerimize ne kadar önemli ve ulvi bir görev düştüğünü daha iyi anlıyoruz. Bizler de bu bilinçle hareket ederek değerli öğretmenlerimizin kutsal görevlerini daha rahat yerine getirmelerini sağlamak, sorunsuz ve güzel bir eğitim öğretim ortamı hazırlamak için daha fazla çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; bugüne kadar bu kutsal görevi büyük bir özveri içerisinde yerine getirmiş öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.