GELİYOR…YENİLİK PARTİSİ MERSİN’DE GÜÇLÜ GELİYOR… - Üstün Haber Gazetesi

GELİYOR…YENİLİK PARTİSİ MERSİN’DE GÜÇLÜ GELİYOR…

GELİYOR…YENİLİK PARTİSİ MERSİ’DE GÜÇLENDİ GELİYOR…

Diğer partilerin yanı sıra Yenilik Partisi Mersin İl Başkanlığı ilçelerde de Örgütlenmeye Devam Ediyor..

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ’ın da Gözdesi olan Mersin de il Başkanı Şeküre GEMİCİ’nin Bilgisi Dahalinde ilçe başkanlıklarının da kurulmalarına Hız Verildi.

Diğer partilerin üye kaydı yapma çapaları sürerken ,Yenilik Partisi Mersin de Üye Kaydı Yapılma sıkıntısının olmadığı görüldü.

Mersin’liler Yenilik Partisi Mersin il ve ilçelerinde üye kaydı yaptırmak için tabii gerekirse sıraya girmiş durumdalar.Üye kaydı yaptırma işlemleri Başta il Başkanı Şeküre GEMİCİ ve Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ’ı da çok memnun etti.

İl Başkanı Şeküre GEMİCİ ve yönetimi her daim görevlerinin başında.

Gemici ve yönetim Üyeleri ile ilçe başkanlıkları ile dur durak bilmiyor,Gece-Gündüz ,Sıcak-Soğuk demeden ilçe ilçe ,mahalle mahalle,sokak sokak ev ev ,dükkan dükkan pandemi şartlarına uygun olarak dur durak bilmeden ziyaretlere DEVAM Ediyorlar.

Bugün de Mersin ili Tarsus ilçe Başklanlığı için Tarsus İlçe Başkanı olarak ,Siyasi geçmişi ,Bilgi birikimi Olan, Genç ,Dinamik ,Bir o kadar da Proje odaklı Girişimci iş insanı Odtülüler Güçlü Eğitim Derhanesi işletme sahibi GÜÇLÜ GÜNEY Atandı.

PARTİ ROZETİNİ BİZZAT İL BAŞKANI ŞEKÜRE GEMİCİ TAKTI…

Yenilik Partisi Mersin il Başkanı Şeküre GEMİCİ Ajans Haberci Gazetemize yaptığı açıklamada;

“Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ olarak Her zaman ,Her yerde söylüyorum ,ÇOK ÇALIŞACAĞIZ,DURMAYACAĞIZ,YILMAYACAĞIZ…

BUGÜN ÇOK MUTLUYUM…

Bugün Tarsus İlçe Başkanlığı için Güçlü GÜNEY Bey Atandı.

O yüzden Bugün çok mutluyum.Allahın izniyle Çalışmalarımıza devam ediyoruz.Çok Çalışacağız,Durmayacağız,yılmayacağız.

Güçlü GÜNEY Başkanıma,Öncelikle Yenilik Partisi Ailesine Katıldığı için Kendilerine Teşekkür Ederim. Çalışmalarında Güney Başkanıma Başarılar Diliyorum.

GELİYORUZ..YENİLİK PARTİSİ MERSİN’DE GÜÇLENDİ GELİYOR…

Bizleri Güvenen ,Bizlere Destek veren ,Bizlere Gönül veren Herkese Sonsuz Teşşekkür Ediyorum.Halkımız Yenilik Partisini ve il ,ilçe yönetimlerin sevdiler ve bu sevgilerinide üye kayıtlarını yaptırarak gösteriyorlar.Sağ Olsunlar,Var Olsunlar.

Vatandaşlarımız bizleri Yenilik Partisini çok sevdiler,Türkiye Yenilik Partisi Genel Başkanımız Sayın Öztürk YILMAZ ı çok sevdiler.Bizleri sevenlere,Güvenenlere,Yenilik Partisine Gönül verenlere ve Desteklerini Esirgemeyen Herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

“YENİLİK PARTİSİ TÜRKİYE’YE YENİLİK GETİRECEK”

Mersin il Başkanı Şeküre GEMİCİ sözlerine Yenilik Parti’sinin Kapısı Her zaman ,Herkese Açık.Sağcı ,Solcu Demeden.Dil,Din.Irk,Meshep Ayırt etmeksizin,Vatan,Bayrak Sevgisi Olan Herkeze Kapılarımız Açık.Gelin bir Olalım,Birlik Olalım.Daha yeni bir Geçim Şartları için,Daha yeni bir Hayat için,daha yeni bir Gelecek için.Gençlerimiz,Emeklilerimiz,Kadınlarımız,kızlarımız için ,Çocuklarımızın Yeni bir Geleceği için ,Esnafımız,Çiftçimiz,Sanayicimiz,Engellilerimiz,Kimsesizlerimiz ,İşsizlerim için ,Kısacası Daha Yeni bir Türkiye için YENİLİK PARTİSİ GELİYOR Diyoruz..

GEMİCİ Konuşmasında son olarak;

BİZ HAZIRIZ TÜRKİYE…

Vatandaşlarımız Görüyor,Anlıyor,Biliyor ve Yenilik Şart Diyor ve Yenilik Partisi Türkiye’ye YENİLİK GETİRECEK diyor.”Dedi.