Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /ssd2/ustunhaber/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1653
AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI VE KURDALİ KOOP YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET METİN DEMİR 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI. - Üstün Haber Gazetesi

AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI VE KURDALİ KOOP YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET METİN DEMİR 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

Mehmet Metin Demir Mesajında şunları söyledi, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ülkenin içinde bulunduğu zor şartlara ve tüm imkansızlıklara rağmen milletin verdiği destek ve güçle millet iradesini yüce gören Cumhuriyetimizin kurulmasına liderlik etmiştir. Bugün bölgemizde ve Orta güvenilir casino siteleri Doğu ülkelerinde yaşanan olumsuzluklara baktığımız zaman, Cumhuriyet ve Cumhuriyet kazanımlarını bizlere miras bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ne kadar büyük bir devlet adamı olduğunu görmekteyiz. Bizlere düşen görev ise; geleceğe güvenle bakabilmek için, milletçe birlik ve beraberlik içerisinde daha çok çalışmak ve geçmişimizden güç alarak, Cumhuriyetimizi ve demokrasimizi sonsuza dek korumak, yaşatmaktır. Nitekim, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, onun gösterdiği muasır medeniyete ulaşma yolunda, bugün daha müreffeh ve insan odaklı hedefleri doğrultusunda, her alanda büyümekte, gelişmekte ve önemli değişim süreci yaşamaktadır.
Bu duygularla, aramızdan ayrılışının 82’nci yılında Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, vatan uğruna canlarını feda etmiş Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.