Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /ssd2/ustunhaber/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1653
YENİŞEHİR KONGRESİNDE SANDIKTAN MUSTAFA BARIŞ TOPÇU ÇIKTI - Üstün Haber Gazetesi

YENİŞEHİR KONGRESİNDE SANDIKTAN MUSTAFA BARIŞ TOPÇU ÇIKTI

Gelecek Partisi Yenişehir 1.Olağan Kongresinde gerçekleştirilen seçimde, mevcut İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu seçildi. Topçu’yu ilk tebrik eden İl Genel Başkanı Hamit Karış oldu.
Gelecek Partisi 2023 seçimlerine hazırlanırken il ve ilçe bazında kongreler ve kurultaylar devam ediyor. Bu kapsamda Mersin’in Yenişehir İlçesinde Gelecek Partisi Yenişehir 1.Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede gerçekleştirilen ilçe başkanlığı seçiminde mevcut İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu seçildi. Topçu’yu ilk tebrik eden Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış oldu.
“BERABER İKTİDARA YÜRÜYECEĞİZ”
İlçe Başkanı Topçu’ya gelecek çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karış, “İlçe Başkanımızı tebrik ederim. Gelecek Partisi olarak Mersin’de beraber çalışmaya devam edeceğiz. Büyük işler başaracağımıza eminim. Kendisinden beklentimiz çok. Çalışkan ve azimli birisi olarak bizlere ve Gelecek Partisine hepsinden önemlisi Türkiye’mize büyük katkıları olacak. Beraber iktidara yürüyeceğiz” dedi.

BAŞKAN TOPÇU MAZBATASINI ALDI

Mersin’in Yenişehir ilçesinde Çarşamba günü yapılan Gelecek Partisi Kurultayında yeniden İlçe Başkanı seçilen Mustafa Barış Topçu, mazbatasını aldı.
Gelecek Partisi Türkiye genelinde seçim hazırlıklarına devam ediyor. Bu kapsamda 16 Eylül Çarşamba günü Mersin’in Yenişehir ilçesinde Gelecek Partisi Yenişehir 1.Olağan Kurultayı gerçekleştirildi. Kurultayda İlçe Başkanı olarak halihazırda başkanlık görevini yürüten Mustafa Barış Topçu yeniden seçildi. Topçu, seçimin ardından işlemlerin tamamlanmasıyla mazbatasını aldı.
“GELECEĞE YÜRÜYORUZ”
Mazbatasını almasının ardından bir açıklama yapan Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, “Büyük bir aileyiz. Çok kısa sürede çok büyük adımlar attık. İlerleyen günlerde atmaya devam edeceğiz. 2023 yılına kadar, Gelecek Partisi oyun değiştirici olacak. Bu kapsamda kurultaylarımız da devam ediyor. Son kurultayımızda sağ olsunlar beni yeniden başkanlığa layık gördüler. Bunun için başta İl Başkanımız Hamit Karış olmak üzere tüm il ve ilçe teşkilatına teşekkür ederim. Mazbatamı aldım görevimin başındayım” dedi.