YENİLİK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANLIĞI,GÜÇLERİNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR…

YENİLİK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANLIĞI,GÜÇLERİNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

Yenilik Partisi Mersin İl Başkanlığı,İl ve İlçelerde de Güçlerine Güç Katmaya Devam Ediyor..

İl Başkanı Şeküre GEMİCİ ve yönetimi Her zaman Halkın arasında ,her zaman olduğu gibi Görevlerinin Başında.Bu çalışmaları fark eden mersin halkı YENİLİK PARTİSİ ve Genel Başkanı Öztürk YILMAZ ‘ı Mersin’de benimsedi.

Gemici ve yönetim Üyeleri ile ilçe başkanlıkları ile Durmak Bilmiyor,Gece-Gündüz ,Sıcak-Soğuk demeden ilçe ilçe ,mahalle mahalle,sokak sokak ev ev ,dükkan dükkan pandemi şartlarına uygun olarak durmak bilmeden Çalışmalarına ve Esnaf ziyaretlerine DEVAM Ediyorlar.

YENİLİK PARTİSİ MERSİN İL TEŞKİLATINDAN BİR SÜPRİZ DAHA…

Yenilik Partisi Mersin İl Teşkilatı Bugün Süpriz bir isim ile Güçlerine Güç Katmaya DEVAM Etti.

Siyasi geçmişi ,Bilgi birikimi Olan, Genç ,Dinamik ,Bir o kadar da Proje odaklı Girişimci İş insanı Alican KOLDAŞ Yenilik Partisi mersin İl Başkanlığına Bağlı Olarak Halka Hizmette Bende varım Dedi.

Yenilik Partisi Mersin İl Başkanlığında Yapılan Rozet takma işlemini Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ Tarafından Takıldı.

TÜRKİYE’NİN TEK GÜVENİLİR PARTİSİ YENİLİK PARTİSİ’DİR…TARİH YAZMAYA DEVAM EDECEKTİR…

Rozet Takma İşleminin Ardından Ajans Haberci Gazetesine Açıklama yapan,Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ;

“Türkiye’nin Tek Güvenilir Partisi YENİLİK PARTİSİ’dir. Genel Başkanımız Ardahan Bağımsız Milletvekilimiz Sayın Öztürk YILMAZ Liderliğinde Türkiye’ye YENİLİK Gelecek. Hepimiz Buradayız. Çünkü Türkiye’de Herşey Değişecek. Güzel Günlere Hep Birlikte Yapacağımız Çalışmalarla imzamızı MERSİN’den TÜRKİYE’ye Atarak YENİLİK PARTİSİ Tarih Yazmaya DEVAM Edecektir.

Bunun için YENİLİK PARTİSİ Diyoruz… Onurluyuz ,Gururluyuz ve Mutluyuz. İnsanlarımızı,Hayvanlarımızı,Doğamızı,Tabiatımızı,Ülkemizi kısacası Türkiye’mizi yaradandan Ötürü çok Seviyoruz …Hep Beraber El ele, Kol kola ,Yeni Günlere, Yeni Yarınlara Kavuşmak Dileğiyle ,Gelin YENİLİK PARTİSİ’nde BULUŞALIM”. Dedi.