Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ;Çok Çalışacağız, Durmayacağız…

Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ;Çok Çalışacağız, Durmayacağız…

Yenilik Partisi Akdeniz İlçe Başkanlığı Seçimi İlçe binasında gerçekleşti.

1.Olağan Genel Kurul Seçiminde Yenilik Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Murat Duva, delegenin tüm oylarını alarak Başkan seçildi.

22 Ocak 2021 Tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulu Seçimine, Yenilik Partisi Çalışma ve Saha Teşkilat Başkanı Kurucu Üye Handan Eşiyok, Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre Gemici, Osmanlı Partisi Mersin İl Başkanı Deniz Göğebakan ve Başkan Yardımcısı İsmail Yiğit, Yenilik Partisi Mezitli İlçe Başkanı Coşkun Doğan, İlçe Yöneticileri, Muhtarlar, STK Temsilcileri, İş İnsanları, partililer ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

Tamamen Pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşen olağan genel kurulu seçimi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Açılış konuşmasını Yenilik Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Mura Duva yaptı. Duva konuşmasında, çok değerli yol arkadaşlarım, değerli konuklar Akdeniz İlçe Başkanlığı Seçimimize hoş geldiniz şeref verdiniz. Bizleri onurlandırdınız. Yenilik Partisi Genel Başkanımız Ardahan Bağımsız Milletvekilimiz Sayın Öztürk Yılmaz liderimize yol yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. “HEPİMİZ BURADAYIZ” sizlerle birlikte Türkiye’de Yenilik Olacak. Şimdiden yapacağımız çalışmalarla durmayacağız, çok çalışacağız. Türkiye’de yapacağımız çalışmalarla imzamızı atacağız. Akdeniz İlçe Başkanlığımız Türkiye’ye, Mersin’e ve Akdeniz’e hayırlı uğurlu olsun.

Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Sayın Şeküre GEMİCİ Konuşmasında Bilindiği gibi Yenilik Partisi 20 Temmuz 2020 tarihinde kurulmuş olup, Genel Başkanımız Sayın Öztürk Yılmaz liderliğinde Türkiye’de ses getiren bir parti olarak Hepimiz Buradayız. Türkiye’ye Yenilik Gelecek sloganı ile yola çıktık. Biz kanlı terör örgütünün elinde 101 gün rehin kalan ülkesini bayrağını satmayan ölümün soğuk nefesini, ensesinde 101 gün taşıyan kendisi ile beraber 46 kişiyi de kurtarıp vatanına kavuşturan Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği vatanperver insan saygıdeğer Ardahan Bağımsız Milletvekilimiz Sayın Öztürk Yılmaz’la bu yolda yürüme şerefine eriştiğimiz için çok mutluyuz. Yolunuz yolumuzdur. Türkiye Cumhuriyeti ittifaksız tek lider ve temiz siyasete özlediği lider Yenilik Partisi ve Genel Başkanımız Sayın Öztürk YıILMAZ ile Kavuşacaktır.

Gemici, Biz, Atatürk ilke ve inkılaplarıyla aynı bayrak altında tek vücut olarak milletimizin birliği ve bütünlüğü, daha güzel yarınlara yürümek için buradayız. Bizlerle bu davada olmak isteyen herkese Kucak Açıyoruz.
Bugün burada Mersin İli Akdeniz İlçe Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu Seçimi için toplandık. Sayın Murat Duva ve Yönetim Kuruluna şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Çok çalışacağız, durmayacağız. Yenilik Partisi olarak Türkiye’nin kötü gidiş hattına dur diyeceğiz. Bize bu şerefli yolda, bu kutsal davada desteklerini esirgemeyen genel başkanım sayın Öztürk Yılmaz’a, bu davaya katılmamıza öncülük eden sayın Handan Eşiyok Başkanıma ve tüm Genel Başkan Yardımcılarıma, İlçe Başkanlarıma sevgi ve saygılarımı sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum dedi.

Yenilik Partisi Akdeniz İlçe Yönetim Kurulu.
Başkan Murat DUVA,

Asil Yönetim Kurulu Üyeleri ise şöyle oluştu. Kahraman Kızıltoprak, Aykut Aktaş, Şahin Karlıdağ, Tahsin Meşe, Kadir Aslan, Ramazan Çağatay, Birol Büte ve Cihan Mert olarak kesinleşti.

Öte yandan Yenilik Partisi Ardahan Bağımsız Milletvekili Sayın Öztürk Yılmaz ise Telefon ile konferans yaparak başarılar diledi.