YENİLİK PARTİSİ Genel Merkez,İl ve İlçe Örgütleri Türkiye Genelinde Esnaf Ziyaretlerine DEVAM Ediyor

YENİLİK PARTİSİ Genel Merkez,İl ve İlçe Örgütleri Türkiye Genelinde Esnaf Ziyaretlerine DEVAM Ediyor

Sık sık esnaf ziyaretinde bulunup halkın sorunlarını dinleyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ ve Ekibi Esnaf ziyaretlerine Ara Vermeden Devam ediyor.

Esnaf ziyaretleri esnasında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Öztürk YILMAZ;

“Esnaf, yardımlardan faydalanamadığını faydalansa da borçlarını karşılayamadığını, yasaklardan dolayı mağdur olduğunu sık sık dile getirdi.
Türkiye’nin ekonomik ve siyasi durumu vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor”Dedi.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ, vatandaşı tek tek dinleyerek çözüm önerileri sunmaya devam ediyor.
Yenilik isteyen herkese eşit şekilde kucak açan Genel Başkan Öztürk YILMAZ, Canlı yayında vatandaşın destekleyici tavrına karşılık olarak çoğu siyasetçinin aksine açık adres ve telefon bilgilerini de verdi.

%50_%50 KADIN,ERKEK EŞİTLİĞİNİ HAYATA GEÇİREN TEK PARTİ YENİLİK PARTİSİ…

Açıklamasının Devamında Genel Başkan Öztürk YILMAZ;

“Siyasi olarak, kadınların ve gençlerin itibarsızlaştırıldığı, sadece seçim malzemesi olarak kullanıldığı bu dönemde Yenilik Partisi, Tüzüğünde ve Programında her kademesinde %50 – %50 Kadın Erkek eşitliğini hayata geçiren tek partidir.

Değişim isteyen, yenilik isteyen her kesim Yenilik Partisi ‘nde buluşuyor”Dedi.

YENİLİK PARTİSİ’NDEN GENÇLERE ÇAĞRI…

Gençlere Çağrıda bulunan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ,”Gençlerimizin ümidimiz ve geleceğimiz olduğunu beliyoruz,Yenilik Partisinin Gençlerin sorunlarını ve sıkıntılarını bilen bir Partidir.Gençlerimiz her alanda zorluklar,sıkıntılar yaşıyor.Gençlerimiz gelecek kaygısı,işsizlik ,parasızlık ve bir çok dertlerinin olduğunu da farkındayız” Dedi.

Genel Başkan Öztürk YILMAZ;

“Haydi gençler! Gelin birlik olalım ve bu çarpık düzenin karşısında duralım”

SEN DE KATIL! TÜRKİYE’YE YENİLİK GELSİN.” Diyerek Gençlere de Çağrıda Bulundu.

Genel Başkan Öztürk YILMAZ açıklamasında son olarak;”Yenilik Partisi olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin dört bir yanından Teşkilatlanma Çalışmalarımız Hızla Devam Ediyor,Ak Denizde ise Mersin İl Teşkilatlarımız Kuruldu.Yenilik Partisi Mersin İl Teşkilatına, İl Başkanı Olarak Şeküre GEMİCİ’nin Atandığını ve Mersin’in ilçelerinde de Teşkilatlanmalarının devam ettiğini belirten Yenilik Partisi Genel Başkan Öztürk YILMAZ,Tarsus ilçemizde de Güçlü Güney Beyle Yenilik Partisi’nin daha da Güçlendiğini belirtti.