Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /ssd2/ustunhaber/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1653
MTSO YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE NEDİM OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEDİM İKANÇ:ATATÜRK’Ü MİNNET VE SAYGI İLE ANIYORUM - Üstün Haber Gazetesi

MTSO YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE NEDİM OTOMOTİV YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEDİM İKANÇ:ATATÜRK’Ü MİNNET VE SAYGI İLE ANIYORUM

İkanc’ın Açıklaması şöyle:Cumhuriyetimizin kurucusu, yok edilmek istenen bir milletin var oluş mücadelesinin önderi ve insanlık tarihinin en mümtaz şahsiyetlerinden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 82. ölüm yıl dönümünde, bir kez daha minnetle ve saygıyla anıyoruz.
İleri görüşlülüğü, askerî dehası, üstün devlet adamlığı gibi çok az kimseye nasip olabilecek meziyetlerini, parçası olduğu millete adayan Gazi Paşa, gerçekleştirdiği ideallerin en önemlisi ve “en büyük eserim” dediği cumhuriyetimizde, inançları, etnisiteleri ve yaşam biçimlerini ayırmadan, milletin her ferdinin, vatandaşlık çatısı altında toplanarak müreffeh şekilde yaşamasını arzu etmiştir.
Bugün aziz milletimizin tüm mensuplarına düşen görev, cumhuriyetimizin değerlerini ve kurumlarını aynı arzuyla koruyup kollayarak, Atatürk’ün demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti; Türkiye Cumhuriyeti’ni, birlik ve beraberlik içerisinde yüceltmek ve yarınlarda daha da güçlü kılmaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle; tarihi kişiliği, öngörüleri, eserleri ve inkılaplarıyla milletimizin kaderini ve tarihin akışını değiştiren, milletimizin hiçbir zaman unutmayacağı Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve şükranla yâd ediyorum. Ruhu şad olsun.