Mezitli Halkından CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan TUNCER’e Sevgi Seli

Mezitli Halkından CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan TUNCER’e Sevgi Seli..

CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan TUNCER Mezitli İlçesinde hangi mahalleye ,hangi sokağa gitse Halk tarafından adeta sevgi seline Uğruyor..

Bugünde mezitli ilçesi Esenbağlar ve Eski Mezitli Mahalle Muhtarlıklarını Ziyaret eden İlçe Başkanı Tuncer, ardından mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle Muhtarı ile Bilgi alışverişinde bulup,mahallelerin eksikliklerini değerlendiren İlçe Başkanı Tuncer, Gerekli desteği sağlamak konusunda her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

Eski Mezitli Mahallesi sakinleriyle de biraraya gelen CHP Mezitli ilçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, vatandaşlarla Keyifli bir sabah sohbeti ile güne başladı.

Mahalle sakinleri ise İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer için,kendisini çok sevdiklerini,yüreğide,gönlüde,kalbi güzel bir insan.Gece-Gündüz vatandaşlarla el-ele kolkola, Herzaman yanımzda oldu.Ahmet Başkanı çok seviyoruz.Allah Ahmet Serkan Tuncer Başkanımızdab Razı olsun.İyi günümüzde de ,kötü günümüzde de hep yanımızda oldu.Gece demedi,gündüz demedi her zaman yanımızda oldu.İstediğimiz zaman aradığımızda kolayca kendisine ulaşabiliyoruz.CHP Mezitli İlçe Başkanımız Ahmet Serkan Tuncer ,daha da iyi yerlere laik..Laik olduğu yerede Allahın izniylede gelecektir.Hiç şüphesi olasın dediler.