AK PARTİ MERSİN İL BAŞKANI CESİM ERCİK:ELVAN TARAFSIZDIR

Son günlerde bazı mecralarda dile getirilen iddialar üzerine bir açıklama yapılmasını gerekli görüyorum. Bir kere şunu özellikle vurgulamalıyım. Bizler Mersin’de AK Davanın gönül erleriyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki bu harekete katkı sunmak için liderinden bakanına, il başkanından üyesine kadar hepimiz canla başla çalışıyoruz.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan da aynen bizler gibi Mersin için koşturmakta, gecesini gündüze katmaktadır. Şu çok iyi bilinmeli ki Sayın Bakanımız Mersin’de üyesinden yöneticisine kadar herkese eşit mesafededir ve herkesin sorunları ile yakından ilgilenmektedir.
Bugüne kadar Sayın Bakanımızın herhangi bir kimseyi ayrı tuttuğunu, özel bir yere koyduğunu ne şahsım ne de Mersin görmemiştir. Sayın Bakanın tek derdi Mersin’in daha çok yatırım alması, ilimizin daha çok gelişmesi ve kalkınmasıdır. Lütfi Elvan’ın kapısı her zaman Mersin için elini taşın altına koymak isteyenlere, Mersin’de en ufak bir derdi olan herkese sonuna kadar açıktır ve tüm Mersin kamuoyu bunu bilmektedir.
Biz de bu bilinçle Sayın Bakanımızdan her bir üyemize kadar birlik ve beraberlik içerisinde Mersin için çalışmalarımızı yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz.